Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   Üç Yüreksiz Hakem..

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
tuncc988
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Marmaris
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 113
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.12.2008 00:23

1- Kuddusi ; Önderin açık elini GÖRDÜĞÜ halde çalamadı..

2- Fırat ; Collmanın yumruğunu gördüğü halde kırmızı kart veremedi caleyi ikinci sarı karttan atamadı..

3-Cüneyt Çakır ; Kararların çoğunu gsden yana kullandı ayhanın ve ardanın 2 sarı kartını es geçti Delgadoyu anlamadan attı maçın gsye gitmesini istedi..

Bu insanların derhal futbolla ilişkisi kesilmelidir..

serserimts
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
Aktif Toplam Yazı : 1137
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.12.2008 19:57

tun öbür maççları bilmiyorum yorum yapmıym ama bizim maç için doğru yazmışsın ama trabzondaki hakemin olayı biraz daha farklı ben size bundan önceki hafta demiştim artık bu hakemlere izin vermicez die kaldıki hakem trabzona havaalanına indiğinde karşısında 200 kişiye yakın bir gurup görüyo siyah karanfiller atılıyo 15 dakkada gidebileceği yolu 1 saatten fazla sürede zor gidiyo avni akerde ısınmaya bile çıkamıyo sahaya çıktığı anda bütün stattan ayakkanılar kırmızı kartlar büyük bir tepki görüyo bu tepki bundan sonraki maçlardada sürecek bitmeyecek taaki kuddusi gibi adamlar bu liglerde kalmayana kadar...biz bu hafta aldığımız 3 puanıda içimize sindiremiyoruz yalan yok ama bu yarış bunu gerektiriyo çünkü rakipler elle kolla giderken bizim 3 haftada en az 4 puanımız hakem sayesinde yenmişti...bundan sonrada avni akere gelecek hakemler aynı şekilde karşılanacak ya adam olacaklar yada adam edecez...sakın bunu şöylede düşünmesin kimse biz adil maç yönetsinler istiyoruz...önderin golünü veren bir hakemin ben kasıtlı olmadığına inanmıyorum...gs maçında hacettepeyi 10 kişi bırakan hakemi art niyetsiz kabul etmem...bu hafta bizi birazda sakinleştirmek için eskişehir yakıldı eskişehir protesto etti sonuna kadarda destekliyorum...ben kaç hafta önce yazmıştım hakemler lige ağırlığını koymaya başladı die evt koydular ağırlıklarını ve fener gs zirveye yaklaştı ama bu sene yedirtmiycez hakemlere...

baygevese
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 2096
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.12.2008 20:30

haksız puan yedırtmıcez diye, haksız puan alıcaksınız strateji bu haa:))

serserimts
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.12.2008 20:40

napalım rakiplerimiz hakkıyla hiç puan aldığını görmüyoruz ...ama beni iyi anlasaydın biz adam gibi yönetsinler diyoruz bursadaki maçı sivas maçını unutmadık sizin konya maçını ankara belediye maçınızıda unutmadık...biz bu sene takımımızın hakkını kimsenin yemesine izin vermiycez...bakın trabzon hava alanında hakemi karşılarken bir pankart açıldı bu sefer siyah karanfille karşılıyoruz bir art niyet daha sezersek taş olur sonu kurşun olur...biz artık bıktık bu ülkede şampiyon hakemlerin belirlemesinden cem papilaların metin tokatların belirlemesinden...o yüzden bu işin bu noktaya gelmesini onlar istedi...

baygevese
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.12.2008 20:52

kursun mursun olup yağarken dıkkat edınde o kursunlar içinizde patlamasın .. akıllı konusun..

serserimts
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.12.2008 21:45

içimizde patlamaz merak etme biz trabzonluyuz patlayacağı yeri iyi biliriz...kaldıki bu hafta avni akere gelen hakem anlatmıştır öbür hakemlere trabzonda yaşadığı 1 günü o yüzden hakemlere gerekli mesaj iletilmiştir...

baygevese
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.12.2008 22:44

Yhu alayınız bölemısınız? Bıkere Ben bı trabzonluyla asla maç ızlemem nedenmı dık kafalıdır ne anlatırsan anlat anlamaz bıldıgınden şaşmaz kendısı rakıbe kufreder hakeme kufreder bısey olmaz.. aynı şeyı baskas yapsa.. noluyo uleyhnn sen nasıl trabzonlu futbolcuya kufur edersın heeyyt ulen .. alıcan ındırıcen orda mustehak ama adam olsa yaparsında yıne olmaz adam bıldıgınden şaşmaz yanii..
onun ıcın bırakın bu tehdıt sekıllerını Kadıkoyden 5 yemeden dönerseniz karlısınız ve duaya cıkın oke.. aynen galatasaray gıbı 4 le kurtulmaya bakın ..

baygevese
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 29.12.2008 23:09

Cumledekı son pargrafı es gecın..

onun yerıne bunu yazıyorum..

onun ıcın bırakın bu tehdıt sekıllerını Kadıkoyden 5 yemeden dönerseniz karlısınız ve duaya cıkın bunun ıcın..

kı orada gs yı sunun ıcıın kullandım; llıgın en ıyı topunu oynadıgını ıddaa eden arkadasa .. lıgın en ıyı topunu oynayan gs ye 4 attk sız kımsınız hesabı yaptım ..

serserimts
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.12.2008 00:21

bizim kim olduğumuzu kadıköyde göreceksiniz:))) birde siz ligde en az gol atan kayseridende sahanızda 4 yemiş takımsınız onu nie söylemiyosun:))) 4 yediniz hakem olmasa 6 olacaktı:))) biz kadıköyde 5 gol yiyelim ben fıtbol konuşmam şu andaki fenerbahçe trabzon sahaya 6 kişi çıksa sylva song egemen cale serkan birde hüseyin bu 6 kişiye 5 gol atamaz:))) ama dikkat edin kayseri 4 attı ucuz atlattınız trabzondan 5 yemeyin...ayrıca trabzonlu kimle maç izledin bilmiyorum ama trabzonlunun 10 da biri futboldan anlamadığın bu seneki fenerbahçe hakkında iddalı konuşmandan belli oluyo...

tuncc988
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Marmaris
Muğla
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 30.12.2008 23:24

kayseri ayrıca avrupanın önemli 5 liginde en az gol yiyen 2.takım onuda bil :)) kadıköydeki maç için bu kadar iddalı konuşma o çimlere gömülürsünüz :)

serserimts
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.12.2008 01:07

tunç geçen senede sen iddalıydın be kardeş 4 atarız die:)) birde kayseri bu ligde en az gol atanlardan 4 golüde size atmış en az gol yiyen takıma 1 gol attık die seviniyon demek olm ya :))inşallah güzel maç olur hakem hatası olmayan hakedenin kazanacağı inşallahda biz hakederiz:)) tunç dur zate bi fenerlliyle kötü kapıştık gömülürsünüz felan ne oluyo ayıp olm...bari sen yapma...

serserimts
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 31.12.2008 01:08

tunç kuddusi zate hakemlikteki son maçına çıkmış olm adam belediye başkan adayı oluyomuş:)) fırat desen bir daha trabzona verirseler gelmemek için hakemliği bırakır:))) o son hakemide artık bjk lılar halletsin herşeyide bizden beklemesinler:))

tuncc988
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Marmaris
Muğla
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 00:18

kadıköyde yeneriz diyodun sende geçen sene ona bakarsan :)) kadıköyde görüşürüz :)

serserimts
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Merkez
Trabzon
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.01.2009 14:15

görüşürüz tunç olm futbol böyledir kimin böyle maçları kazanacağı belli olmaz ne yalan söylim geçen sene sizin bizi yenmeniz gerekse yenerdiniz bizim kadrodan cacık olmazdı geçen yıl...ama bu yıl iyi oynuyoruz size oranla ama büyük maçlarda skor belli olmaz...

tuncc988
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Marmaris
Muğla
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 03.01.2009 00:03

belli olur yeneriz mucize olmassa :)

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan