süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   Gökhan Emreciksin Fenerbahçe`de

TADIMDA_ASK_VAR SİZCE SEVİŞMEK ZEVKMİDİR ANGARYAMI ? Yeni forum başlığı oluşturdu - (17:49:05)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
_budu_
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Narlıdere
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 39
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.12.2008 17:39

Fenerbahçe, 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Gökhan Emreciksin`in transferi için kulübü Ankaragücü ile anlaşma sağladı. Fenerbahçe`nin bonservis bedeli olarak Ankaragücü`ne 2 milyon Euro ödeyeceği öğrenildi.

forumcu
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Vatikan
Aktif Toplam Yazı : 261
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.12.2008 18:15

emreciksin soyadiyla buyuk bir takima transfer olan ilk futbolcu olmasi yonunden tebrik ediyorum kendisini.

hem emreciksin,hem de 2 milyon euro aliceksin...

supersoniksin.

_budu_
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Narlıdere
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 39
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.12.2008 18:38

forumcu dost bu yönden bende hıc bakmadım suanda bulunduğum everest tepesı uzerınden olaya kuş bakışı misali, lakin cix çocuklar bu işlere neder bizde cix`siz bize neden 2 mılyon yuro vermıyolar derse peşinen söliyeyim sizi atarım bu cocukların önüne istinasiz ..

forumcu
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Vatikan
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.12.2008 18:46

atabilirsiniz.pedagoji egitimi almis biri olaraktan basa cikabilecegimi dusunuyorum.ha basa cikamazsam kargoyla "forumcu beckham`dan daha iyi futbol ogretiyor" isimli dvd`mi sizlere yollayabilirim.

zaten muhim olan yonlendirmedir.yoksa herkesin icinde bir emreciksin yatar.

gevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sao Tome
Aktif Toplam Yazı : 2458
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.12.2008 22:04

öncelikle hayırlı olsun kulubümüze, buarada forumcu koyu bır fenerbahçe taraftarı olmanız zaataliniz beni çok memnun ve bahtiyar etmıs oluyor..
olaya sızlerın boyutundan bakmak gerekirse bittabi, bu olayı emrecik ayşecik ömercik diye ayırt etmemeli hunharca, o 2 mılyon euroda tüyü bitmemiş nice fatmacik larında hakkı vardır dıyorum ıster ıstemez..

forumcu
  • Ekle
78 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Vatikan
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.12.2008 22:16

abdurrahmanciklari unutmamak gerekir.

fatmaciklar kahvecikler kaynatirken sopaciklarini oynatan abdurrahmanciklar tuyu bitmemis yetimin hakkina gasp edenleri ve tum hak hirsizlarini yine o sopaciklarla muhattap ediverseler zaten,mankenlerin mis vorld`lerde temenni ettikleri dunya barisi pek de surpriz bir gelisme olmaz...

neyse gokhan emreciksin,haklisin,kazanaciksin,

umuduyla...

fenerium_park06
  • Ekle
87 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
Aktif Toplam Yazı : 2532
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.12.2008 22:56

yazık o 2 milyon euro yaa gerçekdn yazık.

gelck oynaması şüpeli olan bi genç.

okdr para sayılırmı başkanm yapmayn ltfn artık oynayack boşlukları doldurck oyuncu alın busene yeternce hata yapıldı artık yeter.

alınması gereken mevkiler var biraz seçici olun artık.

bizi busene yeternce üzdnz hatta kahrettnz artık devam etmeyn hatalarınıza sizi seviyoruz başkanm ama bizede kulak asın biraz.

gevese
  • Ekle
33 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Sao Tome
Aktif Toplam Yazı : 2458
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.12.2008 23:02

orta sahada basan bı oyuncu oyunun sonlarına dogru bıraz yoruluyor ama kondısyonunu yukarıya cıkartırsa fenerbahçe orta sahasına hucuma yonelık ıyı ısler cıkaracagından emınım ve kaleye çok sut atan bırı ısabet kaydetme yetenegıde yuksek ..

ha para konusuna gelınce yukarıdakı yazdıklarımızdada epey makaraya aldıgımızı gormusundur hak verıyorum okadar para verılmemelı.. ama hayırlı olacagı kanaatindeyim..

fenerium_park06
  • Ekle
87 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.12.2008 23:20

yaa inş hak ederde helal olsun aldıgı paralar ben buna bişey demiorum yeterki hak etsn ama bence bizim takımda oynayamaz oynatmazlarda.

benm kavgam bu

direk oynayack adam alınmalı alıp kenarda paslannack oyuncu istemiyorum.

elimzde orta sahadn 3 4 tane göndercekmi sence ? bence hayr

bu yüzdn gökhan emrecksine sıra gelmez aragones varken hiç gelmez.

alıncaksa iyi bir orta saha hatta iki tane alsınlr şu takım artık bassın rakip takım korksun biraz bu böle gitmeyeck yoksa nereye kdr lig kötü olck şuan görüntü iyi gözksede ilerisi için ne olcagı belli degil. bu durumda FB çok tökezler böle oynamaya devam ederse.

bizim kurtuluşumz iknci yarıda çok iyi seçerek transfer yapmakdn başka çaremz yok.

gidipde ankaragücndn oyuncu aldık eksigimizi kapatık diyeceklerse yarın birgün ben buna yuh derim:)aslında çok şey denrde boşver:)

fenerium_park06
  • Ekle
87 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.12.2008 23:21

ama inş senn dedigin gibi hayrlısı olur inş benmde tek istedgm bu yönde.

fenerium_park06
  • Ekle
87 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Zimbabve
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.12.2008 23:23

bişi daha ekleym.

keşke kadromuzun çogu türk olsa bunu herkezdn çok isterm alslr pafdn çıkarsalar aralara tecrübeli oyunculr ekleseler , yabancı koysalr yanlarına 2 3 tane daha ihtiyaç var aslında genç türk oyunculara şuan ki 11 imize yani.

haldun_izm
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 72
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 17.12.2008 16:03

5 Ocak`ta başlayacak ara transfer döneminde Fenerbahçe`ye gitmesi neredeyse kesinleşen Ankaragüçlü Gökham Emreciksin`in transferinin arkasındaki olaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Gökhan Emreciksin’i Beşiktaş da istiyordu ve siyah beyazlılar, Ankaragücü ile de anlaşarak 15 gün önce bu transferi bitirmişti. Ancak devreye giren Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, 24 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Gökhan`ı, ezeli rakipleri Beşiktaş`ın elinden kaptı ve başarılı bir transfer operasyonuna imza attı.

MARATON.COM.TR/ ÖZEL

simplicio
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 611
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.12.2008 19:28

FB her sene bi "Gökhan" alıp da elmas gibi işlemeye devam etsin de, helal-i hoş olsun o paralar..
güizalara 14 milyon müzmin sakatlara bilmem kaç milyon verene kadar bu çocukları deneyeceksin..
tebrik ediyorum FB`yi..

sahi;
Gökhan Gönül`ü FBye gelmeden önce kim tanıyodu? ispat ettiği herhangi bi başarısı var mıydı? ama şimdi nerede..
bu Gökhan da öyle olsun inşallah.. her sene bir tane alsan 1 sezonda işleyip parlatsan.. hadi bakalım

baygevese
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Keçiören
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 2096
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 18.12.2008 19:42

vay canım benım ne guzel dokturuyorsun kalemıne sağlık:)

haldun_izm
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 72
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 23.12.2008 18:58

Ankaragücü forması altında gösterdiği başarılı performansla 4 büyüklerin dikkatini çeken Gökhan Emreciksin, Fenerbahçe ile sözleşme imzalamak için yarın İstanbul`a gideceğini bildirdi.

Emreciksin, yaptığı açıklamada, bugüne kadar Ankaragücü formasıyla mücadele etmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, ``Ankaragücü`nü ve büyük taraftarını asla unutmayacağım. Ancak Türkiye`nin en büyük kulüplerinden birinde forma giyeceğim için de çok heyecanlıyım. Fenerbahçe`de oynamak her futbolcunun rüyasıdır. Bu yaşımda o formayı giyeceğim için büyük mutluluk duyuyorum. Hedefim, çok çalışarak formayı kapmak ve Fenerbahçe`nin vazgeçilmez bir futbolcusu olmak`` diye konuştu.

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan