süper üye ol sınırsızca kullan

Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Chat Dünyası
   ...^^^^:..FaToŞ..:^^^^...H.S.İ.B.G

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
deliselo_g_d
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Merkez
Denizli
Aktif Toplam Yazı : 11
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.11.2008 07:22

İLK BAHARIMDIN SEN

Yeni yeni filizlenmiş bir YAPRAKTIM ben . Yemyesildim daha UMUT dolu günler hayal eden.İLKBAHARIMDIN sen beni HAYATA getiren.GÜZELLER GÜZELİ İLKBAHARIMDIN SEN.En güzel günlerimizdi bu günler . Sana GERCEKTEN BAĞLANMIŞTIM ben . Yanlız bırakmazdı bizi kuşlar cicekler . HİÇ BİTMESİN BU GÜNLER İSTERDİM . ELLERİM SEMADA DUALAR EDERDİM.

KADERİMDE YAZIM BAHARIMDAN SONRA YAZ IM OLDUN

Yavas yavas OLGUNLASTIRDIN sen beni. Öyle çok sıcaktınki hep YAKIYORDUN beni. Hep KARSI ÇIKARDIN SANA OLAN SEVGİME. Ama BAHARIMDAN ESER kalmamıstı . Ama hepde inanırdım BAHARIM bana KIZMAZ. Ama çok gec fakına vardım SENİN ADIN YAZ.......... Ama hep üzerimdeydi sıcaklığın . Sanki bıkmaya baslamıstın Benden .Gözlerim hep eski SEN i arar oldu . Bu sıcaklarda Yakıp Sararttın ya beni YAVAS YAVAS ERİTİYORDUN SEN BENİ ......

ATIP GİTTİN BENİ YERLERE SENNNN SONBAHAR

Artık anlayamıyordum seni.Ama sensizliktende ÇOK KORKUYORDUM.Hiç kendim gitmeyi düşünemedim . Gelecek kötülük varsa senden gelsin dedim. RÜZGAR OLUP ESTİN ÜZERİME .Şimdi anlamıştım geçirdiğimiz yazda benim gücümü neden tükettiğini. Son bir kez daha estin üzerime hırcın bir yağmur ile .ATTIN BENİ YERLERE .ÖYLECE CARESİZCE BEKLEDİM YERLERDE İZLEDİM SENİ SESSİZCE

BİRDE KIŞIM OLDUN BİTİRDİN BENİ

Ne kadar ATSANDA BENİ YERLERE kızamadımm sana . SEN NE KADAR ACIMASANDA BANA . Ama sen BİTİRMEYE KARALIYDIN BENİ . BU KEZDE KIŞ OLDUN ÇIKTIN KARSIMA . BAZEN YAĞMUR BAZEN RÜZGAR OLDUN HEP DAYANMAYA ÇALIŞTIM YAPAMADIM TUTUNACAK DALIM YOKTU SAVURDUN BENİ BİR KÖŞEDEN BİR KÖŞEYE YETMEDİ YETMEDİ VE KAR OLDUNDA YAĞDIN ÜZERİME ÖRTMÜŞTÜN TÜM BEDENİMİ . GÖREMİYORDUM ARTIK SENİ.YAVAS YAVAS ÇÜRÜMEYE BASLAMISTIM BİLE..........

TEKRARDAN GELEN İKİNCİ BAHAR

AMA HEP BİR UMUT BEKLEDİM SENDEN. HEP İLK BAHARIM OL İSTEDİM . ÇOK GEC OLSADA GELDİN . AMA BEN ESKİ BEN OLAMADIM BİR TÜRLÜ........ YİNE İLK BAHARIM OLDUN YESETTİP FİLİZLENDİRDİN BENİ GELMİŞTİN TEKRAR GERİYE . TEKRARDAN UMUT SAÇTIN YARALI YÜREĞİME

PEKİ YASANAN GÜNLERİ , UNUTABİLECEKMİYDİM SENCE BEN . BENİ YAKTIĞIN KAVURUP SARARTTIĞIN SONRADA YERLERE ATTIĞIN GÜNLERİ SİLEBİLECEKMİYDİM YARALİ YÜREĞİMDEN OLAMADI AMA BEN SENİN SAAYENDE VARDIM BE BAHARIM

İLKBAHARIM SENİNLE HERSEYE VARIM

deliselo_g_d
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Merkez
Denizli
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.11.2008 07:30

SENİ ÖYLE ÇOK ÖZLEDİMKİ FATOŞ ANLATAMAM. BEN BİLE BU GÜNE KADAR BÖYLE BİR ZEVKLE BÖYLE BİR HEYECANLA BÖYLE BİR SABIRLA BİRİNİ BEKLEDİĞİMİ SANMIYORUM. SANA KARSIDA ÖYLE BİR SAYGIM VARKİ ANLATAMAM. SENİ ÖYLE COK SEVİYORUM ÖYLE ÇOK ÖZLÜYORUMKİ KELİMELER YETMEZ. ŞU SIRALAR SANA PEK VAKİT AYIRAMIYORUM AİLE İÇİ SORUNLARIM VAR. AMA İNANKİ SENİ GÖRMEDİĞİM HER SANİYEDE CEHENNEMİ TAKRARDAN YASIYORUM. BİR ANLIK KONUŞMAMIZDAN SONRA BİLE İÇİME BİR RAHATLIK VE ANLAM VEREMEDİĞİM HİSLER GİRİYP BUNLAR BAZEN SEVİNCE BAZNEDE DERİN İÇİNDEN ÇIKILMAZ DÜŞÜNCELERE GİRMEME SEBEB OLUYO. BELKİ SANADA SAÇMA GELDİ İLK BASTA BU OLAY ÇÜNKİ ÇOĞU KENDİNİ BİLMEZ ÖLE DÜŞÜNÜO. AMA SAKIN BENİ BİR YALANCI OLARAK GÖRME BEN SENİ TÜM BENLİĞİMLE TÜM DOĞRULARIMLA SEVDİM . BENDE DÜŞÜNEBİLİRDİM İSTESEM SAÇMA OLDUĞUNU AMA SEVGİME İHANET EDEMEZDİM VE BEN BEKLEMEYİ ÖZLEMEYİ HASRET CEKMEYİ SECTİM VE BUNUDA EN İYİ SEKİLDE YAPTIĞIMA İNANIYORUM VE SENİ ÇOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUMMMMMMMM

04.04.2007 23:30 CARSAMBA KENDİ ELLERİMDEN

deliselo_g_d
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Merkez
Denizli
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 16.11.2008 07:36

BİRİCİK AŞKIM FATOŞ A :

FATOŞ İNAN BEN BİLE SENİ BU KADAR SEVDĞİMİN YENİ YENİ FARKINA VARIYORUM. SENSİZ GECEN HER GÜN BENİM İÇİN HÜSRAN OLUYOR AMA HER GÜNÜN SONUNDA KAZANAN BEN OLUYORUM ÇÜNKİ HER GECEN GÜN SANA KAVUSMAMDAN 1 GÜN DAHA EKSİLİYOR.TANIŞMAMIZIN ÜZERİNDEN TAM 213 GÜN GECTİ VE BİR O KADAR DAHA GECTİĞİNDE BU BÜYÜK HASRETİMİ İNŞALLAH SONLANDIRACAĞIM .KADER YA GELİPTE GÖRMEMEK VAR İŞTE O ZAMAN BENİMİÇİNDE HERSEY BİTER AMA O ZAMANDA SENİ SEVMEKTEN VAZGECMEM SENDEN NEFRET ETMEM. SEN BENİM HERSEYİMSİN SEN BENİM CANIMSIN EĞER BİRAZCIK ANLADIYSAN BENİ BİRAZCIK HAK VERDİYSEN BANA SENDE GÖRECEKSİN SENİ NE KADAR ÇOK SSEVDİĞİMİ FARKEDEMESEN BİLE BEN İSPATLAYACAĞIM SANA TAHMİN ETMEYİ BIRAK TAHAMMÜL BİLE EDEMEYECEKSİN BENİM SEVGİME .NE OLUR İNAN BANA BUNU EN İÇTEN EN DERİNDEN TÜM KALBİMLE TÜM DOĞRULARIMLA SÖYLÜYORUM

SENİ ÇOK SEVİYORUM FATOŞ

deliselo_g_d
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Merkez
Denizli
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 05.01.2009 20:30

ben ne yapıyorum bilmiyorum hersey bitti tum hayaller tum umutlar hatta ben bile bıttım ama bir seni bitiremedim içimden öyle caresizimki hep ruyalarımdasın ben senı öyle kazımısımki kalbime silinmiyorsun oradan gercekten hayat sensiz bomboş gercekten bomboş

deliselo_g_d
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Merkez
Denizli
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 05.01.2009 20:33

çektiğim acıları bir ben birde YUCE ALLAH`IM biliyo ne yaptıysam unutamadım seni ne yapmam lazım onuda bilmiyorum tek sey var bildiğim oda sensiz hayattın benim için hiç bir anlam tasımadığı seni öyle çok özledimki anlatamam seni herseye rağmen inan çok seviyorum bitanem inan

deliselo_g_d
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Merkez
Denizli
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 05.01.2009 20:36

bak yine en çok sevdiğin şarkıyı actım bir elimdede elimde kalan son fotoğrafın gözlerim gözlerinde beynim uyuşmuş tek duşunebildiğim şey sen aklımda kalan tek sey sen içtiğim sigara odamdaki sessizlik bendeki tuaflık hepsiiiii sen soruyorum gelinciğim neredesin sennnnnnnnnnnnnnnnnn :(:(:(:(:((::(:((::((::(:(:(:(:(:(:(:(

deliselo_g_d
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Merkez
Denizli
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 05.01.2009 20:38

her gece dua ediyorum ALLAHıma seni uzaktanda olsa son bir kez daha bana göstersin diye sadece son bir kez

deliselo_g_d
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Merkez
Denizli
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 05.01.2009 20:41

tum hayatımı tum hayallerımı tum umutlarımı kaybettım bır tek canım kaldı gerıye onuda alsınlar ama son bir kereceik daha seni görebileyim son bir kezzzzzzzzzz ondan sonra alsınlar canımı baska şey istemem

deliselo_g_d
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Merkez
Denizli
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 05.01.2009 20:42

:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:s

GUL_G_G_
  • Ekle
25 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Avustralya
Aktif Toplam Yazı : 8075
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 05.01.2009 21:07

boşa uğraşma asla unutamayacaksın...kendine biraz zaman tanı sadece..alışacaksın emin ol....

GUL_G_G_
  • Ekle
25 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Avustralya
Aktif Toplam Yazı : 8075
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 05.01.2009 21:08

artı çok sevdiğin insanı bu şekilde deşişfre etmen hoş değil...naçizane görüşüm bu...içini dökmek istiyorsan illaki...isim vermeden yap lütfen...

deliselo_g_d
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Merkez
Denizli
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 12.01.2009 20:43

......................................................

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan