Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
   Galatasaray-Steaua Bükreş..

kadir1zm DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (11:30:55)
AGOLA NİNAX Forum başlığına yazı ekledi - (14:03:39)
NINAX NİNAX Forum başlığına yazı ekledi - (14:34:42)
NINAX DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (14:35:51)
kadir1zm DİNLENİLEN ŞARKILAR Forum başlığına yazı ekledi - (15:39:48)
AGOLA ARKADAŞ.COM Forum başlığına yazı ekledi - (16:00:15)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
simplicio
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
Aktif Toplam Yazı : 611
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.08.2008 14:50

İlk maç 12 - 13 Ağustos `ta Ali Sami Yen`de..

F.Bahçe; I.Bakü-Partizan eşleşmesinin galibi le oynayacak.. büyük ihtimalle Sırp takımı Partizan ile eşleşilir..
Beşiktaş, Uefa kupasında Bosna`nın Siroki Brijeg takımıyla eşleşti..

red_hulk
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Merkez
İçel
Aktif Toplam Yazı : 3642
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.08.2008 15:03

şansımız cok yüksek Allahın izniyle Şampiyonlar Liğindeyiz

simplicio
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.08.2008 15:13

Muhterem rakibimiz Steaua, (steva diye okunur) yükselişteki Romanya futbolunun en büyük güçlerinden biri..
Yabancı hayranlığına ve yabancıcılık lobisine teslim olmadan da Avrupa`nın diri güçlerinden biri olan Romen futbolunu her daim beslemiş, Galatasaray tipi bir takım..
Commandante`miz Hagi`nin de gözağrılarından..

Kadrosundaki Nicolae Dica`yı ,ki oldukça 10 numaradır kendisi, İtalya Serie A`ya satmış olması , bizim için artık güzel bi haberdir..
Kadrodaki kalifiye isimleri sayarsak; stoper Goian, ön libero Radoi, sol kanat Nicolita , orta saha Plesan ve kaleci Zapata diyebiliriz.. Ayrıca Rumen Liginin vasat takımlarından Unirea`dan yeni transfer ettikleri 21 yaşındaki golcü Bogdan Stancu, yakınen tanıdığım, önemli bir yıldız adayıdır, geleceğin en iyi golcüleri arasında gösterilmektedir.parlayışına G.S maçlarında başlamamasını dilerim..iyi adam olacak bu çocuk,isteyenler bi kenara not alsın..

iyi takımdır,dişlidir,mücadele etmesi güzel bir rakip olacak.. Turu geçen tarafın Galatasaray olacağını düşünüyorum.. Hayırlısı olsun..

not: internetten "rakibimizi tanıyalım" başlığıyla verilen bi yazıyı kopyalayıp yapıştırmadık,kendi bildiğimizi yazdık.. yanlışımız olabilir,varsa da aramızda kalsın,emeğimizin hatrına;)

Calawicula
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Güngören
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 4
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.08.2008 15:44

galatasarayın futbolcu kalitesiyle elemesini bekledigim bi rakip

YaLiKuSu_35
  • Ekle
31 yaşında / Erkek
Çeşme
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 94
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.08.2008 16:16

Selam abimlerim kardeşlerim yine ben (:

Allahtan başka bişi isteseymişim olcakmış..öğlen muhtemel rakiplere baktım gözüme kestirdiğim en zayıf halka steaua olmuştu kısmet tamda onlarla eşleşmişiz..açıkçası bu takımı rahat geçeriz diyorum ama şunuda ekliyim hiç bir maç oynanmadan kazanılmaz ;)

Bu arada diğer takımlarımızada avrupada başarılar.

_Alone_Man_
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Zeytinburnu
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 500
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.08.2008 16:24

Bogdan Stancu`yu football manager`den biliyorum çok iyi ve gelecek vaadeden bir oyuncu :)
inş. bize bir zorlu çıkartmaz turu rahatça geçeriz ;)

simplicio
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.08.2008 17:24

kardeşime bak be..
footballmanager gibi kaynak mı var ya, aç editörü , ayrı bi dünya;)

Bogdan Stancu ayrıca gelecek vaad eden 21 yaş ve altındaki 100 futbolcu listesinde gösterildi..Arda Turan da elbette o listedeydi..

ayrıca Dinamo Bükreşte bi kaleci var; Lobont isminde, 1,5-2 milyon avroya satıveriyolar, adam da her takıma gidiyo.. panter kalecidir , tavsiye ederim, al ,La Liga`da bile kaleye koyarsın..

_Alone_Man_
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Zeytinburnu
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 500
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.08.2008 18:33

görmedim hiç abim ama bakarım :)) Getafe`nin kalecisi Ustari de çok iyi kaleci :)

Henri Saivet tek geçerim bu oyuncuyu ;)
ayrıca Carlos Vela ;)

Ssseerdar
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Merkez
Bursa
Aktif Toplam Yazı : 5822
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.08.2008 20:24

Besıktasın Rakıbını Saat 10:00 Gıbı gaztede gordum ve belırledım Eskı menejerlık oyununda takımım Olan sırokı brıjeg takımı cıkar dedım Ve sımdı Burdan gordum..

Galatasarayda ıyı kura cekmıs..

STORM77
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Merkez
Denizli
Aktif Toplam Yazı : 1218
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.08.2008 21:10

mevcut durumnda gercekten ıyı kura .....tüm takımlarımıza avrupada basarılar

m_haldun
  • Ekle
45 yaşında / Erkek
Karşıyaka
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 33
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.08.2008 21:43

steaua her zaman isimini koruyan güçlü ve ters bir takımdır.bundan 2-3 yıl önce uefa gruplarında beşiktaş üstün bir oyun ortaya koymasına rağmen bükreşte 2-1 yenilmişti.ama o maç tek maçtı.yabancı transferleriyle güçlendiğini düşündüğümüz GS `ın rumenlerin bu ünlü takımını geçmesini beklemek doğal olsa gerek.partizan da kızılyıldız gibi eski yugoslavyanın ünlü bir takımıydı.FB ` nin partizanı fazla zorlanmadan elemesini bekliyoruz.

bu arada bükreşte ve belgrad da ki maçlar öncesinde otelde kalan takımlarımıza her türlü tacizler ve onların sinirlerini bozmak için oyunlar oynanabilir.daha öncede olmuştu böyle psikolojik oyunlar.fanatik bir taraftarlık var rumenler ve sırplarda.

simplicio
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Merkez
Antalya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.08.2008 10:09

Romanya deplasmanında bizimkiler de bazı tacizler yapacaktır bence haldun abi ;) ha Kiev ha Bükreş :))
sizin Belgrad deplasmanı daha sıkıntılı olur, Sırplarla basket dışında pek denk gelmedik uzun zamandır..hatta galiba futbolda hiç denk gelmiyoruz..
futbol seyircisinin "avamlık" oranı, basket seyircisine göre kat kat fazla olduğu için,çok daha tehlikeli ve bilinçsiz; dünyaya dar açıdan bakan, ve tarihi nefretlerine en son Kosova sıkıntısı da eklenmiş; bilenmiş bir Sırp kitlesi önünde maç oynamak çok kolay olmayacak.. Türk oyuncular yine mahalleden hazırlıklıdır, Semihe, Uğura,Selçuk`a vız gelir de; Alex ve Güiza gibi adamlar böyle atmosferlere alışkın değiller,Lugano da biraz fazla delikanlı. Allah muhafaza derim ben;kırmızısı var cezası var..

Galatasaray torbanın içinden en iyi kurayı çekerken,F.Bahçe bence en sıkıntılı olanı çekti.. Teknik kapasite ve toplam güç olarak zaten FB`ye yakın olan kimse yoktu,hepsi Partizan ayarındaydı,fark etmeyecekti sahadaki oyun anlamında ama; saha dışı olayların patlak verebileceği ve nahoş tribünlerin önünde oynayacağı rakip buydu,gitti onu çekti..eldekilerin en tersi bence..

inşallah duble yaparız da Sivas`ın alamadığı, Kayseri ve BJK`nın alamayacağı puanları bu 2 güzide takımımız ŞL`de telafi eder..

Jakoben_Piyade
  • Ekle
31 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 4354
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.08.2008 14:08

Karadağ gitti, Kosova gitti, ulusal onur ve gururları ayaklar altına alındı Sırpların...Ellerinde ulusal gurur ve onur adına, kala kala, `uluslararası müsabakalarda alınacak başarılar` kaldı...Dolayısı ile Sırbistandaki maçta Partizanlı taraftarlar ellerinden gelen çirkefliği yapmak ta bir mahsur görmeyeceklerdir:))

Fenerbahçe nin son yıllarda Avrupa arenasında tecrübe kazandığını düşünecek olursak, aşırı milliyetçi Sırpların fanatizmi vız gelir tırıs gider:))

Fenerbahçe nin gruplara kaldığı takdirde, çekilecek kurada üçüncü torbada yer alabilmesi için elenmesi gereken takımlar arasında Steaua Bükreş te var...Yani ezeli rakibimizin Steaua Bükreş i elemesi bizim de işimize gelir:))

Şimdiden takımlarımıza başarılar...

wince
  • Ekle
30 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Kuzey Kıbrıs TC
Aktif Toplam Yazı : 1757
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.08.2008 15:35

Galatasaray Bükreşi kolay geçer..Temennmim 2 maçtada galibiyet alması Ülke puanı Türk takımı olduğu için :) Fenerbahçem önce Mtkyı Sonra Partizan yada Bakü şans olsada Bakü gelse Türk-Azeri eşleşmesi güzel olur 2 takımıda eleyebilcek güçteyiz..İnş galibiyetler alarak Ş.Liginde Boy gösterir Takımlarımız.. Bjkyede başarılar Uefada..

tuncc988
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Marmaris
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 113
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 02.08.2008 18:01

en kek takım gelmiş :)

[1] [2]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan