Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Medya
   Hüseyin Üzmez`e 26 yıl hapis istemi

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
mayis19
  • Ekle
68 yaşında / Erkek
Konak
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 30
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.07.2008 16:19

VAKİT Gazetesi yazarı 76 yaşındaki Hüseyin Üzmez hakkında, küçük yaştaki kıza `cinsel saldırıda bulunarak beden ve ruh sağlığının bozulmasına neden olduğu` suçlamasıyla Ağır Ceza Mahkemesi`nde dava açıldı. Bursa E Tipi Cezaevi`nde 3 aydır tutuklu bulunan Hüseyin Üzmez, 26 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak.

Hüseyin Üzmez iddiaya göre bir süredir ilişkisi olan 36 yaşındaki L.Ç. adlı kadının 14 yaşındaki kızı B.Ç. ile evlenmeye kalkıştığı, İstanbul ve Mudanya`daki evinde defalarca cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla geçen 25 Nisan günü Mudanya`da gözaltına alındı. Kendisine `komplo` kurulduğunu ileri süren Hüseyin Üzmez, sorgusunda B.Ç. ile evlenmeyi düşündüğü, o nedenle birlikte olduğunu söyledi. Mudanya Sulh Ceza Mahkemesi 26 Nisan günü Hüseyin Üzmez ile suça yardımcı olduğu gerekçesiyle B.Ç.`nin annesi L.Ç.`yi tutukladı.

Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı, 3 aydır Bursa E Tipi Cezaevi`nde yaşlılar koğuşunda tutuklu bulunan Hüseyin Üzmez ile suç ortağı L.Ç. hakkında soruşturmayı tamamlayıp iddianameyi hazırladı. Bursa Ağır Ceza Mahkemesi`nde açılan davanın duruşmalarına önümüzdeki günlerde başlanacak.
İDDİANAMEDE NELER VAR

Cumhuriyet Savcısı Ahmet Palalı`nın hazırladıyıp Ağır Ceza Mahkemesi`ne gönderdiği 6 sayfalık iddianamede Hüseyin Üzmez`in, kendisinden 62 yaş küçük B.Ç.`ye `Beden ve ruh sağlığını bozacak şekilde zincirleme cinsel saldırı suçunu işlediği` vurulandı. B.Ç.`nin annesi L.Ç.`nin de Hüseyin Üzmez`le ilişkisi olduğu, kızının da bu kişiyle birlikte olmasına göz yumduğu kaydedildi.

İddanamede telefon kayıtlarından birinde Hüseyin Üzmez, kızın annesi L.Ç.`yi arayıp B.Ç.`yi soruyor. Annesi hasta olduğunu söyleyince Üzmez `İnşallah aybaşı hali değildir` diyerek B.Ç.`yi alıp onunla şöyle konuşuyor:

"Kan adet halinde misin? Bugün gelecektim, hasta olduğuna göre niye geleyim oraya kadar. Hastasın kızım seni derde sokmak istemiyorum hele iyileş de öbür hafta bir şey ederiz. Yine sizi çağırırım, Mudanya`ya götürürüm. İyi olsaydın bugün gelecektim işte bir gece kalırdık, ondan sonra sizi gönderir ben de dönerdim. İyi ayarlamıştım ama hastalık girdi araya. İnşallah gelecek hafta sonu olur. Tezgahları kuruyoruz. Az kaldı 1-2 ay sonra baban orada işe başlayacak. Ben de yakınım zaten. Gece gündüz beraber oluruz."
ANNEYE SUÇ ORTAĞI

İddianemede Hüseyin Üzmez`in suç ortağı olmakla suçlanan annesi L.Ç.`nin ifadesine de yer verildi. Olay günü Hüseyin Üzmez ile kızı B,Ç. arasında yaşananları bilmediğini ileri süren L.Ç.`nin para karşılığı erkeklerle birlikte olduğunu söylediği belirtilen idianamede şöyle denildi:

"Hüseyin Üzmez ile yaşadığı birlikteliklerde erkekliğinin uyanmadığını bilmesi nedeniyle bu şahsın kızı ile birlikte kalıp sadece sevip okşamasına ve kendini tatmin etmesine bir nevi göz yumduğunu..."

mayis19
  • Ekle
68 yaşında / Erkek
Konak
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.07.2008 16:21

Kaynak: VATAN GAZETESİ...26.07.2008

_sertel__
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Pendik
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1375
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.07.2008 17:10

Kitap : Kimya hatun.( Gerçek yaşanmışlık romanı )

Mevlana`nın haremine katılan Kerra Hatunun kızı.

Kimya hatun , Mevlananın oğlu Alaaddin ile duygusal bağ kurar.Fakat Mevlana`nın hocası olan Şems `in , Mevlana`nın üvey kızı olan Kimya Hatunu istemesiyle , Mevlana " 17 " yaşındaki genç kızı " 80 " yaşındaki Şems `e eş olarak verir.Bunun üzerine Mevlana`nın oğlu evi terkeder.

Şems efendi Kimya Hatunu eve hapseder ve hiç dışarı çıkarmaz hatta pencereden bile baktırmaz.Şems efendinin eve gelmediği bir gün , Kimya Hatun kendi evleri olan bağ evine gider . Akşam dönüşte Şems efendi Kimya Hatunu öldüresiye döverek komaya sokar.Ve Kimya Hatun Şems efendinin dayağı sonucu yaşamını yitirir.

İrfan ve Tasavvuf dünyasının iki dev ismi Mevlana ve Şems`in yaşamında benzer olay olduktan sonra gerisini boşverin.

mayis19
  • Ekle
68 yaşında / Erkek
Konak
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.07.2008 17:37

Aynı devirde yaşıyoruz, aynı kanunlarla yönetiliyoruz yani :-))

Allah akıl fikir versin...

dijitalMAHO
  • Ekle
44 yaşında / Erkek
Bahçelievler
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1501
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.07.2008 23:37

bu pano işyapmaz ! Bırıleırının maksadı bellı amaç isimlerı kullnarak gazteyı ve islamcıları yıpratmak şimdı bunu böyle yapacagınıza nadır nadi yı yada ilhan selçuk u kullanarak cumhurıyetı yıpratsanıza ama nerde sizde p yüürek.

Mevlana için cok sey söylendı ama bız sadece onun hamdım pişdim yandım lafına ıtıbar ettık gerısı şamyel pilaki !

Bır dönem şems le homoselsuel ılışkısı oldugunu bıle söyediler ,ama bu kımler için söylenmedıkı isimler versm dudaklarınız uçuklar o yuzden bu safsatalara fazla kulak asmayın buna verebılecegım cevap şu.

Ağacı kesen baltaya takılan sap da ağaçtır ,işte sizi böyle bırbırnıze krıdırırlar

mayis19
  • Ekle
68 yaşında / Erkek
Konak
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.07.2008 23:51

Sapıklara avukatlık yapmak sana iyi yakışıyor..
Devam et :-)))

mayis19
  • Ekle
68 yaşında / Erkek
Konak
İzmir
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 26.07.2008 23:53

Bu konu ortaya çıkınca ağız birliğiyle komplo dediniz..
Ben de Üzmez efendinin kendi ifadesini taşıdığı için bu yazıyı kopyaladım..
Buna bir diyeceğiniz yok bakıyorum..

_sertel__
  • Ekle
54 yaşında / Erkek
Pendik
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1375
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 27.07.2008 12:53

maho, boızdugununsa ne demek ?

Invasion
  • Ekle
86 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Lesotho
Aktif Toplam Yazı : 2327
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 28.07.2008 23:01

Ortada var olan telefon kayitlarina ragmen , halen bir takim zevatin olayi muslumanlikla , dinle iliskilendirmeye calisip , henuz kesinlesmemis olsa da suc ustu yakalandigi bilinen ,"cocuk istismarcisini" savunmaya yeltenmesi , iyi niyetten uzak bir girisimdir.

Din vicdanlardan ciktigi olcude tartisilir olmaya devam edecektir , aksi halde bu tur sapkinliklari aciklamaya calismaya "dusun" yetmez.

qsongul
  • Ekle
38 yaşında / Bayan
Avcılar
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 559
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.03.2010 16:51

EVET
VİJDANLARDA
VİJDANLIĞINDAN ŞÜPHEYE DÜŞMÜŞ

yasarmahismet
  • Ekle
46 yaşında / Erkek
Narlıdere
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 1231
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 01.03.2010 18:11

SUÇLU BABAMIZDA OLSA ANNEMİZ DE OLSA
SUÇ SUÇTUR
DİNDARIDA DİNSİZİ DE AYNI BENZERİ SUÇLARI
İŞLEYEBİLİR.
FAKAT DİNDARIN BUNU
YAPMIŞ OLMASI SÜÇÜ ÇOK DAHA AĞIRLAŞTIRIR
SAYGILARIMLA

[1]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan