Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Yaşam
   Gençlik Sorunları
   Sex partneri ve düşünceler

toyguner Sn adminler Yeni forum başlığı oluşturdu - (12:41:00)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
sevdaliii
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Siirt
Aktif Toplam Yazı : 14
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 17:15

Genelde pek bilinmesede bayan ve erkeklerin özellikle yanlız kaldıkları dönemlerde kendilerine sex partneri aradıklar bilinmekte kadınlar için jigolo erkeklere ise para ile sex yapmak kalsada bir fahişe yada erkek fahişe ile olmak yerine sex partneri bulmak ve sex için birlikte olmak ne kadar mantıklı geliyor size. Böyle bir durumda sizin düşünceniz ne olurdu.

UFUK_28
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 3846
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 17:22

nası bı genelleme la buu
sen herkesı kendın gıbımı sanıyon

sevdaliii
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Siirt
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 17:27

Ortada genelleme yokki. Sadece bu ve benzeri olguların toplumumuzda gizli kapaklı olsada yapıldığını söylüyorum. Böyle bir durumda kişilerin tercihlerini soruyorum sadece. Genelleme türk erkeğinin% 60 ından fazlasının geneleve en az 1 kere gittiğini söylersem olur. Ayrıca soruyu eleştirmek yerine soruya cevap vermek yada soruyu daha değiştirmek için yapıcı bir çaba göstermek yada susmak daha uygun olurdu ufuk bey.

UFUK_28
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 17:31

Genelde pek bilinmesede........... dıye baslamıssın genellemıyom dıyosun sende tecrubeyle sabıt olabılırde elalemı ne katıyon

soruyu degıstırelım ama az ısım var sonra

sevdaliii
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Siirt
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 17:37

Dimi ülkemizde olmayan şeyleri açtım ya kusura bakma ben marsta yaşıyorum. Her gün bir başkasının patlak verdiği her gün kimin eli kimin şeyinde magazinlerin izlendiği. Her gün toplumda olan olayların tv. ve benzer yayın organlarında yazılık konuşulduğu. Her gün 1000 lerce erkeğin para karşılığı sex yaptığı her gün gizli veya aleni kadınların eşlerini sevgililerini aldattığı bir toplumda elalemi katmam yanlış ya bunların hepsinde benim parmağım var yada bu elalem bu işleri yapıyor ki burada yazıyorum. Beyfendi ayrıca yazı uslubunuz lakayık ve konuşmaktan çok yazı yazmış olmak için. Lütfen uslubu biraz yukarı çekip Konu ile alakalı görünün yada yazmayın. Eleştirmek istiyorsanız bakın süper üyesiniz özelime yazın ordan tartışalım. Burada bir soru sormuşum dimi. Konuyu katletmekten başka bir şeye yaramıyor yaptıklarınız.

wince
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Kuzey Kıbrıs TC
Aktif Toplam Yazı : 1757
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 18:13

Senin gibilerle aynı ülkede yaşamaktansa Ölmeyi tercih ederim.. Konuşulmucak konularını git kahve kültüründeki arkadaşlarda konuş..Sizin gibiler zaten İnterneti görünce içindeki bazı iğrenc duygularını böyle göstertiyor..

wince
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Kuzey Kıbrıs TC
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 18:15

Özel konuların konuşma yeri Burası değil

sevdaliii
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Siirt
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 18:22

Dimi Sonrada neden bu ülke yozlaşıyor neden böyle oluyor diye bağrınıp duruyoruz. Site üyesi wince bunlar özel yada ölüncek konular değil. neden niçin olgularını araştırmak gerekiyor. Bu durum en ücra şehirlerden metropollere her yerde olan bir şey. Lütfen olayı şaçma bir usluba çekmeyin. Aldığım eğitimin lise üniversite ve iş yaşamında yaşadığım çoğu şehirde bu tarzda kötü çirkin de olsa olayları gördüm ve bunlar neden niçin olur bunu yapanlar yada tercih edenler ne düşünür merak ediyorum. Neden böyle şeyler oluyor ve niçin tercih ediliyor. Bunlar yaşamımızın gerçekleri kimse yobazlık yapmasın bu konularda. Sorunları medenice ortaya döküp konuşmak gerekiyor. Yazılarımdan ne anlıyorsunuz cidden de merak ediyorum şu anda ki sizin gibilerle yaşamaktansa ölmeyi tercih ederim diye. Siz beni ne sanıyorsunuz acaba?

wince
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Kuzey Kıbrıs TC
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 18:30

En başta yazdığın olaylar yazılar için geçerli o kişiler.Sizin gibileri kasterdeken o kişileri kastediyorum..Ben kendimden Bu konuya acıklık getirken yalnız Hissettiğim zamaan sex partneri vb arayışlar içinde değildim..Sevdiğim insanı beklemek Bu arayışlardansa daha qüzeldir.. Bu tarz arayan insanların Genelinin sapık Egosunu tatmin edemeyen varlıklar olduğuna inanıyorum :))

sevdaliii
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Siirt
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 18:36

Olabilir bu bir çeşit sapkınlıkta olabilir. Ayrıca insanların hepsini sevdiğini bekleyen olarak da düşünmemek gerekir sonuçta. Sevdiğini bekleme olayı karşılıklı olursa güzeldir yoksa 2 gün önceki haber gibi sevdiğinin evinde ailesini öldürmesi de bir sevdiğini bekleme vakasıdır. Şu da var sapık ve egosunu tatmin edemeyen insan sayısı ülkemizde o kadar çok ki. Devlet bile resmen onaylı genelevlerini açmak zorunda kalmış yetmemiş metropollerde yaşananları görüyorsun. Yanlız benim bahsettiğim konu daha özel ve gizli bir konu olan partnerlik olgusu ülkemizde 6 milyon kadar sex partneri arayan insan olduğu belirlendi. Yada bu tarz sitelere giren insan oldugu belirlendi. Bunlar neden bunu yapıyor bu olgunun içeriği önemli ülkemizdeki aile kavramının güncel versiyonu nedir. Neden farklı ilişki türleri artıyor ve ülkede cinsel tatminsizlik, cinsel arayış niçin bu boyutlara bu şekilde ulaştı. bu ve bunun gibi bir çok sorunun cevabı kişilerin kişisel ve toplumsal görüşleri. Önemli olan burası sonuçta geleceğin türkiyesinin bir bölüm de olsa toplandığı bir yer cevap aramak lazım. Yine sorumu yeniliyorum ve görüşlerinizi bekliyorum.

wince
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Yurtdışı
Kuzey Kıbrıs TC
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 18:52

Genelde Sex partneri arayanlar çoğu evli Bazı insanlar Reelde yapamadıkları yapmak istediklerini Cinsel yönelimlerinni Sanal Alemden Biriyle giderme Hissi doluyor.Bazıları Eşinden Sıkılıp Kaçamaklarda Sanalda en kolayı Buluruz Cinsinden..Bunun Tek sorunu Toplumumuzun Blinçli olmaması bu konuda..Birde insanlarımızın Ne istediğini Bilmemesi ..

UFUK_28
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 18:56

geldım
ıslerım vardı yazamadım
hem zaten yazdıklarımıda sırf yazmıs olmak ıcın yazıyormusum :)

UFUK_28
  • Ekle
42 yaşında / Erkek
Şişli
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 18:57

sevdalı sıırtte bu bahsı gecen partnerı bulabılıyomusun =?

sevdaliii
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Siirt
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 18:57

wince cevabında sadece sanal olarak yaklaşmıssın ama bu olaylaın sanal boyutu oldukça ciddi boyutlarda bir sorun. Sanaldan çok reel boyutu ise çok farklı. Sana partner olayı daha çok merak ve kullanmadan ibaret ama reel partnerlik çok daha farklı ve incelenmesi gereken olaylar. Dahasın genelde evli çiftlerde olur demişsin. Buna bir nebze katılıyorum çünkü ülkemizde son dönemde azalsada bekaret hala bir tabu boda kadınların evlilik dönemi veya sonrasında bu tür yaşamları seçmesine neden oluyor. Ki bu bekar erkekler için büyük bir sorun. Yurt dışından ülkemize sadece genç ve yakışıklı erkekler için gelen bir çok yabancı var. Bu konuda geniş bir görüş almak çok iyi olacaktı ama sadece 2 arkadaş bu soruya ilgi gösterdi. Ülkemizin büyük sorunlarından birisi aslında. Dahası sorunmu yoksa yaşamın bir parçasımı hala muallakta kalmış bir durum.?

sevdaliii
  • Ekle
35 yaşında / Erkek
Merkez
Siirt
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 24.06.2008 19:02

ufuk sana şunu söyleyeyim ben siirte gelmeden önce buradaki insanları çok farklı düşünüyordum. Artık hiç bayan göremem yada yaşlı teyzeleri görürüm sadece diyordum ama. Buraya geldikten sonra hele ki çevreyi biraz tanımaya başladığım ilk 3 aydan sonra gördüm ki hiç farketmiyor. Eşini aldatanlar kısmen gizli de olsa burda da yapıyor dahası bir kısmı danışıklı dövüş yapıyor bilerek satıyor. Aile bireylerini pazarlayanlardan. Çocukları için yapanlara sırf zevk için yapanlara kadar çok çeşitli insanlar burada da oldukça fazla. Tabi gizli kapaklı usulune uygun. Kısaca yer mekan yada haritadaki konum fark etmiyor. Memleketimde gördüğüm olaylar burda da vardı ve bu kadın/erkek lerin düşüncelerini neden niçin bunları yaptıklarını. Yapma gayelerini merak ediyorum. 1 doktorum muayenhanesine 1 günde 28 kadın giriyorsa bunlardan 16 sı evli ise ve bu doktorun ilişki ve yaşama bakışını kadınların düşüncelerin. Hatta bu kadınlardan birinin sadece yaşamak için demesini anlamak bunun genel ülke boyutunda olan sorunlarla birleşmesi aklımda nedenler ve sonuçlar üstüne bir araştırma ve insanların düşüncelerini almak yönünde meraka itti beni. Sorum bu. Siirtte değil şırnakta bile neler döndüğünü görseniz şaşarsınız.

[1] [2] [3]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan