Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Genel
   Konu Dışı
   KADINLAR NE İSTER

___solcier35___ ^^gEcEnİn tAdI YoK FaRkInDaMıSıN ^^ Forum başlığına yazı ekledi - (10:14:31)
BENSELMAN ^^gEcEnİn tAdI YoK FaRkInDaMıSıN ^^ Forum başlığına yazı ekledi - (10:59:25)
BENSELMAN ^^gEcEnİn tAdI YoK FaRkInDaMıSıN ^^ Forum başlığına yazı ekledi - (11:01:02)
___solcier35___ ^^gEcEnİn tAdI YoK FaRkInDaMıSıN ^^ Forum başlığına yazı ekledi - (17:27:09)
tarikpoyraz İNLEYEN NAĞMELER... Forum başlığına yazı ekledi - (20:33:31)
tarikpoyraz İNLEYEN NAĞMELER... Forum başlığına yazı ekledi - (20:33:31)
tarikpoyraz İNLEYEN NAĞMELER... Forum başlığına yazı ekledi - (20:41:17)
aydogdu_123 İNLEYEN NAĞMELER... Forum başlığına yazı ekledi - (21:27:48)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
erikli
  • Ekle
58 yaşında / Erkek
Buca
İzmir
Aktif Toplam Yazı : 1
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.11.2005 11:19

KADINLARIN HEPSİ BİRAZ DAHA İLERİYE İTEBİLEN ERKEK İSTER

RAFAEL27
  • Ekle
38 yaşında / Erkek
Merkez
Bolu
Aktif Toplam Yazı : 20
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.11.2005 11:32

nıyekıne kardes bızler ıtıılıp bırakınca calısan oyuncaklardanmıyız
bence kadınlar ne ıstedıgını tam olarak bılmıyolar hem ask hem sadakat hem basarı hem romantık hem karızmatık hem otomatık hepsı bı arada olmuyu be abıcım hepımızde bırer al pacıno degılız yanlısam soyleyın

monarch_25
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Küçükçekmece
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 2
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.11.2005 12:44

doğrusun kardeş bütün kadınlar standarttır bence hepsinin aklı bir hepsine aynı yalanı söyleyince inanıyorlar yalan olduğunu bile bile veya ben yanlışım bana hep aptallar denk geliyor

piki_
  • Ekle
46 yaşında / Erkek
Çankaya
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 23
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.11.2005 12:57

bu sorunun yanitini bulmak icin daha dogru bir soruyu tum erkekler kendilerine sormalidir tabi ki bu erkekler

icin onemli ise ;

kadinlar ne hisseder ?

oya aydoganin sundugu bir programin ismi " kadinlar ne ister "

bu programi takip eden karilar genel de " utu masasi " istedikleri olan konseptine uygun duserler..

bu programa baglanan kanser hastasi bir kadinin oya aydogan sayesin de kanseri yendigini soyler

o.aydoga ise cok tesekkur ettikten sonra

kariya utu masasi hediye eder..

suzan06
  • Ekle
34 yaşında / Bayan
Adana
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.11.2005 14:48

arkadaşlar kadınlar kendini yönetmeyecek kendi özgürlüğünü engellemiyecek erkekler isterler

bayxyz
  • Ekle
43 yaşında / Erkek
Merkez
Malatya
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.11.2005 15:10

aslında ne istediklerini değilde ne istemediklerini sorsanız çok daha basit ve kabarık olmayan bir liste çıkarmak mümkün olabilirdi...

dremseli
  • Ekle
34 yaşında / Erkek
Üsküdar
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.11.2005 17:50

BAYANLAR BAYANLAR BAYANLAR NE ALINGANLARDIR KADIN BILE DIYEMEYIZ YERI GELDIGIN DE NEDEN... CUMHURUYET ILANIN DAN SONRAMI OLDU BUTUN BUNLAR ... ISLAMIYETTEN ONCE GOMULEN YAKILAN ISTENMEYEN VARLIK OLARAK GORULEN KIZ COCUKLARI NEDEN BU DEVRİALEMDE RAHAT OLMALARINA KARSIN NEDEEN BIZLERI SUCLUYORLAR. ARTIK DUNYA DIGER SEKLIYLE DONUYOR YAKILAN BEDENLER DEGIL KALPLER OLUYOR SEREF OLUYOR. ILGISIZLIK UGRUNA NE SEVGILER SONUYOR . BIZ SANIRIM SEVGIYLE AŞKI AYIRT EDEMIYORUZ.BELKI ANLIK DUYGULAR BELKI GORSELLIK SEHVET VE DAHA BI COK SEY.NEDEN BAYANLAR ILGISIZLIKTEN VEYA SEBEBI NEYSE DEGISIK DUYGULARA KAPILIYORLAR BU ERKEKLER ICIN DE AYNI SEKILDE. NEDEN DIYE SORUYORUM KENDIME. ERKEKLER DE ALTMAYI KADINLARDA ALDATMAYI SEVIYOR. BUNA BI COZUM BULACAGIMIZI SANMIYORUM AMA LUTFEN ELELE VERIP BU HAKSIZLIKLARI YOK EDELIM. ILGI SEVKAT ISTEYEN ILISKILER DE MUTLU OLMAK ICIN CALISALIM SEHVET ICIN DEGIL. HEPIMIZ BI CATI ALTINDA TOPLANALIM ....
KADINLAR ÇİÇEKTİR SU İSTER SEVKAT ISTER, ERKEKLER LALEDİR MOTİF OLMAK ISTER

makork
  • Ekle
52 yaşında / Erkek
Merkez
İçel
Aktif Toplam Yazı : 12
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 10.11.2005 18:12

- ÖNCE KADINI TANI-
Unutma Seni doğuranda bir kadındır delikanlı!!!

Bir kadını tanımak... Bütün gel-gitleri, kaprisleri, küçük şımarıklıkları, korkuları, şaşkınlıkları, hercailikleri, hayal kırıklıkları, aşkları, terkedilişleri, başarıları, başarısızlıkları, kurnazlıkları, saflıkları, çocuk ağızları, şirinlikleri, küçük yalanları, büyük itirafları, kocaman yürekleri ile kendi olmaya çalışan kadınları tanımak

.

Bir kadını sevmekle başlar her şey, ama bir kadını tanımakla varılır hayatın sırrına. Bir kadını tanımaya soyunmak zor ama keyifli bir yolculuğa çıkmaktır. Kadınlar, dört mevsimi bir yürekte buluşturur, bu yüzden de sürekli şaşırtırlar. Süprizlerin ardı arkası kesilmez. Zordur anlamak onları. Benzemek gerekir anlayabilmek için belki de. Kendi zekasını hatırlatanları sever, sevgisini göstermekten ürkmeyenleri, süprizlere hazırlıklı olanları bir de Muson yağmurları gibi yağarken, Sahra`da çöl fırtınası koparıp ardından güneş olup ısıtabilirler. Dedim ya bir dünyadır kadınlar, yürekleriyle konuşan, gözleriyle gülen.

Bir kadını sevmekle başlar her şey, ama bir kadını tanımakla anlaşılır hayatın sırrına ancak aşkla varılacağına. Sevgi arsızıdır kadın. Verdiğinden daha fazlasını isteme bencilliğini gösterecek kadar sevgi arsızı. Bu yanını doyurunca şımaracağından korkanlar, birlikte çoğalacaklarını bilmeyenlerdir.

Bir kadını sevmekle başlar her şey, ama bir kadını tanımakla kanat çırpılır, özgürlüğün bütün maviliklerine. Kendine inananlara, aşka inananlara koşar. Hem yaman bir aşk avcısı, hem de engebeli yollarda koşmaktan bitap düşmüş aşk yorgunudur kadın.

Bir kadını sevmekle başlar her şey, ama bir kadını tanımakla çıkılır keyifli serüvenlere. Hayatla dalga geçmesini bilir kadın, tıpkı kendiyle dalga geçmesini bildiği gibi. Ağız dolusu gülüşlere teslim olur.

Bir kadını sevmekle başlar her şey, ama bir kadını tanımakla tanık olunur tutkuların gücüne. Göze alandır kadın. Çekip gitmeyi, sahip olduklarından vazgeçmeyi karşılık beklememeyi. Mücadele eder, kızar, bağırır ama hep sever.
sevgiyle kalın............."

orhun48
  • Ekle
61 yaşında / Erkek
Odunpazarı
Eskişehir
Aktif Toplam Yazı : 4
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 04.10.2008 14:31

kadınlar sevgi,ilgi ve alaka ister.

beyaz11
  • Ekle
31 yaşında / Bayan
Tarsus
İçel
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 20.10.2008 10:25

bence kadınlar aşk ister

LaF__EbeSi
  • Ekle
31 yaşında / Erkek
Kartal
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 452
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 20.10.2008 18:54

Kadınların istedikleri ile isteklerini söyledikleri şeyler farklıdır .. Tüm kadınlar kendisini sıkmayacak,kısıtlamayacak erkek istediklerini söylerler. Oysa istisnasız bütün kadınlar erkeğinden emir almaktan ve kıskanılmaktan hoşlanır. İlgi ve şefkat beklediklerini söylerler ancak ilgi gösterince sıkıldıklarını iddia ederler. Söylediklerini değil tersini yapan erkeklere aşık olurlar. Ve sonra şikayet ederler. Halbuki bilmezler ki erkekte aradıkları şeyin adı maceradır aslında. İstediklerini iddia ettikleri türden erkeklere asla aşık olmazlar. Aslına bakarsanız farkına bile varmazlar . Futboldan ve biradan hoşlanmayan erkek istediklerini iddia ederler. Halbuki maç izlerken erkeklein çok çekici olduklarını düşünürler. (Aynı yemek yaparken kadınların çekici gelmesi gibi . Cinsiyetin ön plana çıktığı durumdur ) Kadınların istediklerini değil istemediklerini yaparsanız peşinizden koşan çok olur . Bizzat uygulanmış,denenmiş tasdik edilmiştir :)

NINAX
  • Ekle
42 yaşında / Bayan
Üsküdar
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 3223
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 20.10.2008 22:31

Kadınlar erkeklerden sevgi dolu bir yürek ister. Akıllı, düşünebilen, adil ve anlayışlı bir insan olmalarını isterler. Ve dahası var tabi. Öğrenmek istiyorsanız, yazımın devamına buyurun.

Kadınlar erkeklerden çok şey ister ama bence öncelikle anlayış ister. Erkeklerin hep sordukları ama tam yanıtını bulamadıkları bir soru bu. Doğruyu söylemek gerekirse, bulmaları pek mümkün değil. Çünkü biz kadınlar da onların bizden ne bekledikleri sorusunun yanıtını bulamıyoruz. Şimdi her iki cins için söylüyorum, empati yapmaya çalışsak� Sonuç alamayız çünkü bir kadın erkek olmak nedir veya bir erkek kadın olmak nedir bilemez ki. Ne zor bir durum! Peki ne yapmalıyız? Karşılıklı olarak olduğu gibi kabullenmeli, uzlaşma yolunu bulmalıyız. Bence bu işin başka çözümü yok.

Gelelim kadınların ne istediklerine. Önce anlayışla birlikte saygı ister. İkili ilişkilerin ilk şartlarındandır bunlar. Karşınızdaki insandan saygı ve anlayış göremezseniz kendinizi değersiz hissedersiniz. Adam yerine konmuyor hissedersiniz.

Kadın erkeğinden sevgi ve ilgi bekler. Çünkü sevgi en açılmaz kilitleri açan anahtardır. İlgi görmek ise kadına beğenildiğini, özel olduğunu düşündürür. Sevdiği erkeğin onu önemsediğini hissettirir. Ama ilgi görme işini abartan kadınlar, erkeklerde bıkkınlık yaratır. Kadının, bu isteğinin dozunu iyi ayarlaması gerekir.

Kadınlar erkeklerden iltifat almayı severler. Bu, gururlarını okşar. Her kadın yapılan iltifatın ne kadar gerçeklik taşıdığını bilir ama yine de güzel sözler duymayı ister. Buna biraz, ego tatmini diyebiliriz. Sonra erkeği için yaptığı şeylerin karşılığında bir teşekkür bekler. Bu teşekkür ona, erkeği için yaptıklarının, erkek tarafından önemsendiğini düşündürür.

Yaptığı fedakarlık ve özverilerin karşılık bulmasını ister. Maalesef bunu hiç bulamayan kadınlar da var ama, eğitimli ve kariyer sahibi kadın bu karşılığı bulamazsa asileşir. Hırçınlaşır. Hatta karşısında ki adama hayatı dar edebilir.

Her kadın sevdiği erkek tarafından biraz kıskanılmak ister. Bu kadına erkeği için önemli olduğunu, onun tarafından güzel bulunduğunu ve sahiplenildiğini hissettirir. Fakat aşırıya kaçan kıskançlık krizlerinden nefret eder. Hele hayatını kısıtlamaya kalkan paranoyak krizleri asla istemez.

Kadın sevdiği erkeği paylaşmak istemez. Kadınların büyük bölümü, bir erkeği severken başka bir erkekle ilgilenmez, ilişki yaşamaz. Bu nedenle hayatındaki erkeği başkasıyla paylaşmaz. Erkeğin kaçamağını yakaladığı anda felaket yaşanır. Bir başka kadının kendisine tercih edilmesi onu çıldırtır. Gücü varsa hayatındaki adamın canına okur. Tabi bunu sineye çeken kadınlar da vardır.

Kadın erkeğine güvenmek ister, ondan sadakat bekler. Güven duyduğu adama, kendini güçsüz hissettiği zamanlarda sığınmak ister. Ama erkeğinin de kendisine güvenmesini ister. Zaten karşılıklı güven duygusunun eksik olduğu ilişkiler uzun soluklu olmaz.

Kadınlar erkeklere oranla daha kolay affederler, bağışlayıcıdırlar. Bazen aldatan erkeği affederler ama hep içlerinde bir burukluk kalır. Aynı olay tekrarlanırsa, ilişkiyi bitirme gücüne sahip olan kadınlar, arkalarına bile bakmadan çekip giderler.

Kadın bir karar verdiyse bunu kolay kolay değiştirmez. Hele sabit fikirli, inatçı bir kadınsa onu kararından vazgeçirmek nerdeyse mümkün değildir. Bu tarz kadınların, erkekler tarafından idare edilmesi gerekir. Ve kadın ilişkiyi bitirmeye karar verdiyse, erkek onu durduramaz. Gidecek olan kadını hiçbir erkek geri çeviremez. O kararını vermiştir.

Aslında her kadın için özgür olmak önemlidir. Ama hepsi bu hakkını dilediği gibi kullanamaz. Sınırlandığı zaman da içsel sıkıntılar yaşamaya başlar. Kendisini kısıtlayan erkekten hırsını farklı tepkilerle alma yoluna gider. Belki canı daha çok sıkılır, yanar ama bunu yapar.

Kadınlar değişikliği severler. Modayı takip etmeleri bu özellikleri nedeniyledir. Güzel ve bakımlı olmayı severler. Alışverişi severler. Kendilerinde yaptıkları değişimin erkek tarafından fark edilmesini beklerler. Erkek bunu atlarsa, hakkında pek hayırlı olmaz.

Kadınlar monoton erkekleri sevmezler. Heyecan veren, sürprizlerle dolu olan erkekleri tercih ederler. Kendilerini güldüren, ruhlarına hitap eden, kadir kıymet bilen erkeklere hayatlarını adarlar.

Bir de kadınlar kendileri için en doğru erkeği bulma konusunda biraz takıntılıdırlar. Emin olmak istedikleri için erkekleri bir takım testlere tabii tutabilirler. Çoğu zaman erkek bunun farkına bile varmaz. Ama bir kez emin oldu mu, karşısında ki erkek de onu gerçekten seviyor ve istiyorsa işte o zaman sevdiğine dünyaları sunar. Onu mutlu eder.

Ben genel hatlarıyla kadınların erkeklerden beklediklerini vurgulamaya çalıştım. Ama erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da farklı karakteristik özellikler var. Yani her insan bir değil. Kimi uyumluyken, kimi uyumsuz, kimi özveriliyken kimi değil. Bir kısmı daha bencil, bir kısmı hayatındaki önceliği başkalarına verir. Bir bölümü sineye çeker, diğer bölümü asi ve dik başlıdır. Bunlar ayrı bir durumdur. O nedenle kadın ve erkek birlikte olacakları kişileri duygu süzgecinden önce mantık süzgecinden geçirmelidir. Kendine en uygun yarıyı bulabilmek için. Yani akıl her şeyden önce gelmelidir diye düşünüyorum. Tabi bu benim düşüncem.

:)) ninax

tasbebek26
  • Ekle
29 yaşında / Bayan
Kadıköy
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 416
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 21.10.2008 12:31

Asla kıskanılmaktan hoşlanmadım.sahiplenilmek de istemedim.

sadece onun bana ait olduğunu hissetmek istedim..

yukarıda sacmalayan ebe`ye dir bu!

adres yanlış olmasın.

skywalkerr
  • Ekle
40 yaşında / Erkek
Hereke
Kocaeli
Aktif Toplam Yazı : 7
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 21.10.2008 23:39

kadınlar ne ister ne isteme z...

bu önemli mi? her iki tarafta birbirlerine özel olduklarını hissettirdikten sonra istemek diye birşey kalmaz

önemli olanda bu zaten..

LaF__EbeSi
  • Ekle
31 yaşında / Erkek
Kartal
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 452
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 22.10.2008 01:35

tasbebek pardon size hitaben bişey yazmadım .. Biraz sonra insan ırkı ile ilgili bir yazı yazmayı planlıyorum ama onu da üzerinize alınacaksınız diye korkuyorum .. Bi doktora görünseniz fena olmaz .. Paranoyaklık had safhada..

[1] [2] [3] ... [5] [6] [7]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan