Arama
  • Gelişmiş Arama
  • Standart Arama

Hızlı Arama
  • Son 25 Bayan
  • Son 25 Erkek
  • Online Bayanlar
  • Online Erkekler
  • Bugün Doğan 25 Bayan
  • Bugün Doğan 25 Erkek
  • Arkadaş Listem
  • Engelleme Listem
  • Forum Ara
  • Takip Listem
  • Yeni Grup Aç
  • Gruplarımı Göster
  • Grup Kategorileri
  • Grup Ara
  • Yardım

Grupları Listele
  • Alfabetik Sırada
  • Açılış Tarihine Göre
  • Üye Sayısına Göre
  • Yazılan Mesaj Sayısına Göre
  • Profilimi Göster
  • Üyelik Bilgilerimi Değiştir
  • Özelliklerim
  • İstatistiklerim
  • Üyeliğimi Uzat

Profilimi Güncelle
  • Temel Bilgiler
  • Fotoğraf Ekle / Düzenle
  • Benim Durumum
  • Ne Arıyorum
  • Fiziksel Özelliklerim
  • Yaşam Tarzım
  • En Sevdiklerim
  • Kişilik Özelliklerim

Profil Ayarlarım
  • Ayarlarım

Artık Üye Fotoğraflarını
Oyluyoruz
Şu an sizin fotoğraflarınız
oylanıyor olabilir!
Üyelerimizden Gelenler
Arkadas.Com ' un pekiştirdiği dostluklar
LaVinYaDan-Nagmele® Grubu
Devamı için tıklayınız

F o r u m

Tüm Forumlar
   Hobiler & Eğlence
   Futbol
    ***Çünkü Biz FeNeRbAhÇeLiYiZ***

aydogdu_123 ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (09:46:33)
aydogdu_123 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (09:47:46)
aydogdu_123 %%%Mavilimizin Panosu%%% Forum başlığına yazı ekledi - (09:48:21)
___solcier35___ ♣♣♣ SON KELİMEDEN CÜMLE TÜRET ♣♣♣ Forum başlığına yazı ekledi - (18:14:56)
CORCIL44 %%%Mavilimizin Panosu%%% Forum başlığına yazı ekledi - (23:14:39)
CORCIL44 ^^^^tek kelimede anlat üstekini ^^^^ Forum başlığına yazı ekledi - (23:15:47)
CORCIL44 Kelime Oyunu.. Forum başlığına yazı ekledi - (23:17:22)
CORCIL44 ♣♣♣ SON KELİMEDEN CÜMLE TÜRET ♣♣♣ Forum başlığına yazı ekledi - (23:20:23)
CORCIL44 ^^gEcEnİn tAdI YoK FaRkInDaMıSıN ^^ Forum başlığına yazı ekledi - (23:33:06)

Bu yazıya sizde mesajınızı ekleyebilirsiniz
Gönderen Mesaj
spoilts
  • Ekle
37 yaşında / Erkek
Fatih
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 1
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 17:35

***Çünkü Biz FeNeRbAhÇeLiYiZ***

Hiç bitmeyecek bir aşkla sevdim seni. Kimler geldi geçti bu gönülden, ama bir tek senin yerin hep aynı kaldı. Oysa bütün aşklarımın arasında bana en acı vereni, en çok üzeni senin kiydi. Bu bile yıldırmadı beni. Düşünsene, yıllardır başkalarının aşkına gıptayla baktım. Onların sevinçlerini gördükçe hep içime kapandım. Ama umudumu hiç yitirmedim. Hep Bir gün bu sevincin çok daha fazlasını bende yaşayacağım.Çünkü biliyordum. Çünkü daha önce kaç kez mutlu olmuştum seninle. Kaç kez, sokaklara çıkıp eğlenmiş, kaç kez bağıra çığıra şarkı söylemiş, kaç kez sabahlara kadar içki içmiştim. Üstelik sana aşık olan bir tek ben değildim. Ama hiç kıskanmadım seni. Seni sevenler çoğaldıkça övündüm, gurur duydum. Başkaları senin hakkında kötü şeyler söyledi, duymazlıktan geldim. Başka aşklara yelken açmam için teklifler aldım, umursamadım. Seni seviyordum ben nasıl terk edebilirdim ki? İtiraf etmeliyim ki sana kızdığım zamanlar kendimi kaybettim. Hatta bazen yerden yere vurdum. Ama hep yüreğimdeydin, bir tek gün bile oradan inmedin. Seni sevdiğime hiç pişman olmadım. Şimdi yeniden mutlulukları yaşama zamanımız geldi. Kendimi çocuk gibi hissediyorum. Hani çıksam sokaklara hiç durmadan günlerce koşabilirmişim gibi geliyor. Öylesine coşku doluyum. Bizim sevincimiz bir başka olur bilirsin. Bütün Dünya tanık olur buna. Yeri, göğü seninle donatıp, dosta, düşmana ilen ederiz mutluluğumuzu. Senin sevginin bu dünyada hiç bir şeye değişilmeyeceğini söylememe gerek var mı? Adının dilimde bir şarkı gibi dolaştığını ve senden başka hiç kimsenin bu şarkıda tek bir nota bile olamayacağını biliyorsun değil mi? Hiçbir şeyle ölçülemeyen bu aşkın bir yanında ben varsam eğer diğer yanında da sen varsın. Çünkü biz aşkımızı sonsuza dek yüreğimizde taşıyanlardanız. Çünkü biz bu sevdanın büyüklüğünü bilenlerdeniz. Çünkü biz sadece iyi günde değil, kötü günde de sevenlerdeniz. Çünkü biz FENERBAHÇELİYİZ.

genckaptann
  • Ekle
36 yaşında / Erkek
Kağıthane
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 180
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 17:40

BİZ BİR AİLEYİZ ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ...........

tunc988
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Yatağan
Muğla
Aktif Toplam Yazı : 1650
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 19:18

EN BÜYÜK FENERBAHÇE

ank_catlak
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Ankara
Aktif Toplam Yazı : 13
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 20:08

EN BÜYÜK FENER HERKEZİ EZER..

GENCFENERBAHCELİLER

destroyed
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
İstanbul
Aktif Toplam Yazı : 8
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 20:44

Shevchenko vurduuuuuuuuu.... ve maalesef 4-0 oldu yuaaaaaaaaaa......reziller edirneden öteye gidememzsiniz türkiyede de ellerle kollarla olmadık penaltılarla yürürsünüz ancak...şikecisiniz çünkü fenerlisiniz....

zeynepgullu
  • Ekle
47 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Almanya
Aktif Toplam Yazı : 3
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 20:48

NE OLACAK BU FENERİN HALİ AVRUPA AYARINDA BİR TAKIMMIS GOLLERİ ATAN KAC TANE TÜRK FUTBOLCUSU VAR. TURK FUTBOLUNA NE KATKISI OLUYOR. PARALARI ALIP GİDEN YAMYAMLAR TÜRK FUTBOLUNA NE KATKIDA BULUNUYOR. NEREDE GELİYOR BU GÖLÜN SUYU. SEZONDA YAPILAN 40 MACLA BU YABANCI YAMYAMLAR VERİLEN PARALAR CIKIYORMU BU YABANCILAR TÜRK FUTBOLUNA BİRSEYLER VERİYORLARMI YOKSA PARALARI ALIP GİDİYORLARMI. BU GÖLÜN SUYU NEREDEN KARSILANIYOR ASGARI ÜCRET KAC LİRA KAC KİŞİ CALISIYOR ASGARİ ÜCRETTLE NOLACAK BU FENERİN HALİ KAC FUTBOLCU YETİŞTİRİP TÜRK FUTBOLUNA HİZMET VERİYOR SU ANDA HA Dİ C A N I M sende

ank_catlak
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 20:49

SİZENEKİ:)))

...UNUTMA UNUTTURMA 6-0....

destroyed
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 20:53

UNUTMA UNUTTURMA 3-4 KADIKÖY HATIRASI......

ank_catlak
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 20:57

HAA SEN ÖBÜR İTTİFAKLARDANMISIN BEZİKTASLI HE

GİRİSİMİZ OLAY CIKISIMIZ OLAY NASILDA KOYDU 90DA TUNCAY. :) yanlıs adama carptın destroyed

destroyed
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 20:59

GİRİŞİMİZ OLAY ÇIKIŞIMIZ OLAY NASI KOYDU AMA KADIKÖYDE KORAY OLACAKTI O KARDEŞ..AKILLI OL ÇARŞI BURDA...

zeynepgullu
  • Ekle
47 yaşında / Bayan
Yurtdışı
Almanya
Aktif Toplam Yazı : 3
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 21:00

aman ha gazteci gel su fenere bir muska yazki bayram hoca bile okuyamasın. son yıllarda yabancıları parayla fenerli yapıp kendi kendini aldattını yaz. genc takımdan türk futboluna kac tane oyuncu yetiştirdi bunlarıda yaz. her sezon bir önceki sezonda kendisine gol atanları toplayıp takım kurdunuda yaz. türk futbolunda yeni nesilleri alıp basarı saglayamadını da yaz. yaz abi yaz rüstünün opsyıtta gol yedinide yaz yaz abi yaz aman ha yaz bayram hocanın muskası kar etmez diyede yaz hıncal ulucun kac yıl futbol oynadınıda yaz. futbolun elle gol atmak oldunu yazma ayıp olur hadi canım sende

vatansever_emin
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Merkez
İçel
Aktif Toplam Yazı : 4
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 21:00

UNUTMA UNUTTURMA.
SHEVCHENKO NUN BU YIL ŞAMPİYONLAR LİGİNDE 7 GOLÜ VAR 5 İ FENERE..
:))
NE OLACAK CANIM YA ORASI KADIKÖY NE DE OLSA..
TAKIMDA AVERAJ TAKIMI..

ank_catlak
  • Ekle
28 yaşında / Erkek
Ankara
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 21:01

SALYA SÜMÜK DEİL ERKEK GİBİ VARDIK,İSKELE DEİL STADI BASTIK.YASLI KADIN DEIL CARSI KOVALADIK,KOLPA DEIL TARİH YAZIK.GİRİSİMİZ OLAY CIKISIMIZ OLAY NASILDA KOYDU 90DA TUNCAY !!!

GENCFENERBAHCELILER

destroyed
  • Ekle
32 yaşında / Erkek
İstanbul
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 21:05

SENİNLE AĞLADIK SENLE GÜLDÜK BİZ..SEVDAMIZ UĞRUNA CANLAR VERDİK BİZ..SİYAHIN ZİNDAN OLSUN BEYAZ AYDINLIK...``HERKESE NASİP OLMAZ BEŞİKTAŞLILIK``
KADIKÖYE GİDECEZ AZİZ BABA ALMAZMIŞ ÇEKERİZ EMANETİ....NEYSE GERİSİNİ ZATİ BİLİOSUNUZDUR BEYLER SÖLEMEYİM AYIP OLUR ŞİMDİ BAYAN ARKADASLAR VAR...
AMA ŞUNU UNUTMAYIN Kİ:AIDS OL KANSER OL VEREM OL AMA FENERLİ OLMA...

vatansever_emin
  • Ekle
29 yaşında / Erkek
Merkez
İçel
Aktif Toplam Yazı : 4
[ Göster ]
Yazılış Tarihi : 15.03.2006 21:05

Hangi tarih?
:))

[1] [2] [3]
Arkadas.Com forum kuralları için tıklayın...           

KAPAT

Sınırsız Kullan